Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Meie oskame Sinu auto särama panna!

Too oma auto meie puhastusekspertide hooldada ning üllatu tulemuses iga kord.

Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Tondi Käsipesula jätkab oma tööd, kuid seoses eriolukorraga võtame tellimusi ja töid vastu vaid ettetellimisel.

Pesula aja broneerimiseks palume eelnevalt helistada telefonil 5555 0225

Ettevõttest

Käsipesula asukohaga Tondi 1 on esimene ja vanim tegutsev käsipesula Eestis. Meie klientideks on keskmisest nõudlikumad sõiduki omanikud, kes hindavad teenuse kvaliteeti ja teeninduse professionaalsust. 

Töötame iga päev selle nimel, et meie poolt kasutuses olevad puhastusained ning töövõtted oleksid võimalikult tõhusad ja eelkõige majanduslikult säästlikud kliendile. Näiteks meie juures vahatamisel käinud autot pestakse edaspidi ainult spetsiaalse vaha-šampooniga, mis kaitseb ja taastab autol vaha kihti ning mis vähendab pesula külastuste sagedust oluliselt, kuna mustus ei kinnitu pinnale mis on põhjalikult puhastatud ja vahakihiga kaetud.

Käsipesulas tuleks arvestada ühele pesule ca 50 minutit, kuna kogu töö tehakse nn „käsitööna“. Ajakulu pesukorrale on küll suurem, kuid parimal viisil hoolitsetud autol pikeneb kere eluiga ja korralikult hooldatud autol on kõrgem järelturu väärtus.

Tondi Käsipesulas kasutatakse ainult maailma juhtivtootjate autokeemiat. Oleme eelistanud vaid selliseid puhastusainete tootjaid kelle mõtteviis toetab loodussäästlikkust ja kelle tooted on biolagunevad.

Teenuse eest arveldada on meil võimalik nii sularahas kohapeal kui ka pangakaardiga. Lepingulistel klientidel on võimalik tasuda kuus korra teostatud tööde eest koondarvega.

Sel ajal, kui Teie sõiduki eest kantakse pesulas hoolt, on Teil võimalus aega sisustada meie uues ja hubases kliendiooteruumis, kus on olemas WIFI, värsked ajakirjad, TV, kohviautomaat, veeautomaat ja tualettruum. Olete kõik lahkelt oodatud!

Pesula töökorraldus eriolukorra ajal

Head kliendid ja koostööpartnerid   Tondi Käsipesula jätkab oma tööd, kuid seoses riigis väljakuulutatud eriolukorraga võtame tellimusi ja töid vastu vaid ettetellimisel. Pesula aja broneerimiseks palume eelnevalt helistada telefonil 5555 0225 Täname Teid ...

Lahtiolek pühadel

23. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 24. - 26. detsember SULETUD 31. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 1. jaanuar SULETUD Soovime Teile kauneid jõulupühi ja meeleolukat aastavahetust! Tondi Käsipesula

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika