Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Valmistame Teie sõiduki müügiks ette

Too oma sõiduki eelised tõeliselt esile, puhas ja hoolitsetud auto tagab kõrgema müügihinna!

Meie oskame Sinu auto särama panna!

Too oma auto meie puhastusekspertide hooldada ning üllatu tulemuses iga kord.

Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Nõuanded uue auto omanikule

Salongist uut autot ostes, tasuks alati ka mõelda sellele, kuidas uue auto väärtust võimalikult kaua säilitada. Pindade kaitsehooldus aitab edaspidi reaalselt raha kokku hoida, kuna pinnad püsivad kauem puhtamad ja pinna kahjustused minimaalsed. Toome teieni mõned kasulikud nõuanded, mida uut autot ostes tasuks teada.

Salongist ostetud sõidukitel oleks soovitav teha koheselt nii sise- kui ka välispindadele kaitsehooldusi, kuna uutel autodel pole pindasid töödeldud vahaga ega pinnakaitsevahenditega. Uutele ja veel rikkumata pindadele kaitsehooldust tehes on kliendile hind soodsam, kuna eelnevalt ei pea pindasid nii põhjalikult puhastama või poleerima.

Soovituslikud kaitsehooldused:

  1. KLAASPINDADE VAHATAMINE – hoiab klaasi kriimustuste eest. Kaitsevaha tagab vihmase ilmaga oluliselt parema nähtavuse. Vahaga töödeldud pinnal on mustust ja vett tõrjuv toime. Kaitsevahatamine aitab säästa ka kojamehi, vahatatud klaasilt eemaldavad kojamehed kergema vaevaga putukaid ja mustust.
  2. KAITSEVAHATAMINE – vahaga töödeldud pinnale ei kinnitu mustus enam nii kergesti. Kaitsevahatamine annab värvipinnale vett hülgava  ja tugeva kaitse ning pilkupüüdva kõrgläike. Alternatiiviks kaitsevahale on keraamika.
  3. KERAAMIKA – Nano-keraamika läbipaistev 3D maatriksstruktuur kaitseb pinda kriimustuste, graffiti, mustuse, vananemise, enneaegse oksüdeerimise, ilmastikumõjude, teede soola, kivide poolt põhjustatud kriimustuste, putukate, lindude väljaheidete ja happevihmade poolt põhjustatud mõjude eest. Loe lähemalt siit.
  4. TULEDE VAHATAMINE – kaitsevaha tagab tuledele parema läbipaistvuse ja seega ka juhile teel olles parema nähtavuse. Vahaga töödeldud pind tekitab mustust ja vett tõrjuva toime.
  5. TEKSTIILPINDADE KAITSE – tekitab pinnal mustust ja niiskust tõrjuva tulemuse. Töödeldud pinnal ei pääse niiskus, bakterid ja hallitus tekstiilikiudude vahele.
  6. NAHAPINNA KAITSE JA KREEMITAMINE – hooldus annab nahkpinnale tugevama vastupidavuse, elastsuse (väiksem oht naha pragunemisele ja lõhenemisele). Mustus ja niiskus ei imendu nahapinna sisse.
  7. PLASTIKPINDADE JA KABRIOLETIKATUSE KAITSE – pind püsib kauem puhtana, annab pinnale kirkama värvi ning kaitsva kihi niiskuse eest.

 

Uue auto lõhn – oht, millega tuleks arvestada

Kõik armastavad uue auto lõhna. See, mida sageli nimetatakse "uue auto lõhnaks" on tegelikult see, mis õhkub materjalidest, näiteks polüvinüülkloriidist, plastmassist, sünteetilistest kiududest. Kiirguse tase on nii madal, et see ei tekita mingit riski, aga auto soojenedes võib tekkida kontsentratsioon, mis mõjub väga tundlikele inimestele ärritavalt (peavalu, iiveldus). Uue auto ostmisel tuleks sõiduki salongi vähemalt kuni pool aastat tihti tuulutada või teostada salongi õhu desinfitseerimisi. Salongi õhu desinfitseerimise kohta loe lähemalt siit.

12.-22.september 2019 on Tondi Käsipesula SULETUD

Head kliendid ja koostööpartnerid Seoses plaaniliste ümberehitustööde teise etapiga on Tondi Käsipesula 12. - 22. september SULETUD. Ootame Teid kõiki alates 23. septembrist

19.-25. august 2019 on Tondi Käsipesula SULETUD

Head kliendid ja koostööpartnerid Seoses plaaniliste ümberehitustöödega on Tondi Käsipesula 19. - 25. august SULETUD. Ootame Teid kõiki taas alates 26. augustist  

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika