Tegutseme uue ettevõttena - Stalla OÜ. Sellest tulenevalt on toimunud muudatused hinnakirjas ja teenustes. Palume õige info saamiseks meie poole pöörduda. Vabandame ebamugavuste pärast!
Teenused > Auto salongi puhastus

Auto salongi puhastus

Auto salongi puhastus on hooldus, mida teeme pea igale autole, mis meie juurde jõuab. Alati põhjalikult ja alati südamega asja juures olles.

Hinnakiri

Täpselt see, mida vajad

Enne puhastuse kokkuleppimist on oluline välja selgitada, mis seisus auto on. Seepärast vaatame selle enne tööde alustamist üle ja anname sulle soovitused, et saavutada tulemus, mis sind päriselt õnnelikuks teeks.

Sügavuti ja põhjalikult

Meie salongipuhastustööde pikkus algab enamasti 1,5 tunnist, kuid võib keemilise puhastuse korral ulatuda 24 tunnini. Võttes aega detailidele pühendumiseks, saame alati saavutada korraliku tulemuse.

Kõige lihtsam salongi kuivpuhastus hõlmab meie juures vähemalt 8 etappi. Esimeseks puhastatakse salong ja pagasiruum nii tolmuimeja, tornaado kui ka suruõhuga. See aitab eemaldada kõige sügavamale peitunud liiva- ja tolmuosakesed ning karvad. Seejärel puhastatakse ja värskendatakse lävepakud, hoolitsetakse autos olevate ekraanide eest ning puhastatakse põhjalikult armatuurlaual olevad detailid ja ventilatsiooniribid. Tekstiilist põrandamattide puhul kasutame tolmuimejat, kummist põrandamatid aga peseme puhtaks. Lõpetuseks puhastame klaasid selleks mõeldud õigete töövahenditega.

Tugevamatele plekkidele

Raskemalt määrdunud salongi puhul soovitame salongi keemilist puhastust, mida on võimalik teha nii kogu salongile kui ka paikselt. Väiksematest plekkidest saame tavaliselt jagu kuivpuhastuse käigus.

Lepi kokku

  Salongi puhastus ja hooldus

  Hinnakirja
  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Interjööri nahahooldus

   Hinnas sisaldub: nahapinna hooldus ja kaitse professionaalsete vahenditega, mis tagavad nahale pikaajalise kaitse, takistab naha mõranemist ning aitab säilitada naha välimust.

   108 €
   1 - 2 h
  • Salongi ja kliimaseadme desinfitseerimine

   Hinnas sisaldub: osonaatoriga salongi siseõhu värskendamine, hallitusseente, allergeenide, bakterite, sigaretilõhna jne eemaldamine sõiduki salongist, mis mitte eemaldamisel tekitavad nii lastele kui ka täiskasvanutele allergiaid ja nakkusi ning ebameeldivaid lõhnu sõiduki salongi. Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda ainuüksi keemilist puhastust tehes. Kliimaseadme desinfitseerimine ainult ei eemalda ventilatsioonikanalite kaudu salongi paiskuvaid baktereid ning neist tulenevaid ebameeldivaid lõhnu, vaid ka asendab need meeldiva värske sõiduki lõhnaga.

   100 €
   1 h
  • Salongi põhjalik kuivpuhastus

   Hinnas sisaldub: salongi ja pagasiruumi puhastamine tolmuimeja, tornaado ja suruõhuga (eemaldades liiva, tolmu, karvad jms kangakiududest), lävepakkude puhastamine ning värskendamine, puutetundliku ekraani puhastamine, armatuurlaual olevate detailide ja ventilatsiooniribide põhjalik puhastamine, tekstiilist põrandamattide puhastamine tolmuimejaga (kummist põrandamattide märgpesu), klaaside puhastamine. Tööaeg ca. 1,5 h.

   60 €
   1,5 h
  • Salongi keemiline kohtpuhastus

   50 €
   30-60 min
  • Salongi keemiline puhastus

   Hinnas sisaldub: salongi, põrandamattide ja pagasiruumi tekstiilpindade masin- ja käsipesu, salongi ja kliimaseadme desinfitseerimine, nahkpindade puhastus ja nahahooldus, interjööri plastikust ja kummist pindade süvapuhastus ja värskendamine, puutetundliku ekraani puhastamine, armatuurlaual olevate detailide ja ventilatsiooniribide põhjalik puhastamine, lävepakkude märgpesu ja värskendamine, raskesti eemaldatavate plekkide eemaldamine, klaaside puhastamine. Tööaeg koos kuivamisega ca. 24 h.

   300 €
   24 h
  • Salongi desinfitseerimine (osoneerimine)

   Hinnas sisaldub: hallitusseente, allergeenide, bakterite, sigaretilõhna jne eemaldamine sõiduki salongist, mis mitte eemaldamisel tekitavad nii lastele kui ka täiskasvanutele allergiaid ja nakkusi ning ebameeldivaid lõhnu sõiduki salongi. Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda ainuüksi keemilist puhastust tehes.
   Koos salongi keemilise puhastusega, hind vastavalt sõiduki klassile al. 30€

   50 €
   45 min

  Lepi kokku

   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.