Tegutseme uue ettevõttena - Stalla OÜ. Sellest tulenevalt on toimunud muudatused hinnakirjas ja teenustes. Palume õige info saamiseks meie poole pöörduda. Vabandame ebamugavuste pärast! Pühade ajal oleme avatud: 19.08 - 9:00-15:00 ja 20.08 - oleme suletud!
Teenused > Auto keemiline puhastus

Auto keemiline puhastus

Tugevamalt määrdunud salongi puhul on ainsaks õigeks valikuks auto keemiline puhastus, mida saab teha nii kogu sõidukile kui ka paikselt.

Hinnakiri

Mis on keemiline puhastus?

Kõige lihtsamalt öeldult on salongi keemiline puhastus selle märgpesu. Seetõttu on teenuse peale kuluv aeg päris pikk, keskmiselt 24 tundi.

Keemilise puhastuse puhul teeme läbi ka kõik kuivpuhastuse etapid, viimasena aga läheme rohkem sügavuti ja kasutame iga pinna jaoks spetsiaalset vahendit. Täpselt nagu välipesus, ei ole ka sisepesus olemas ühte universaalset toodet. Plastidele kasutame üht, nahale teist ning tekstiilile kolmandat puhastusvahendit.

Valmis väljakutseteks

Keemilist puhastust vajab auto tavaliselt kolmel põhjusel. Kõige tihedamaks on mõni väike äpardus toidu või joogiga. Plekid, mis istmetele tekkinud söögist, saab enamasti lihtsalt kätte. Teine suur põhjus on koerad ja muud koduloomad, kes mustust autosse toovad. Kõige suuremad väljakutsed on meie jaoks aga autod, mille hooldus on pikalt vajaka jäänud. Muidugi on selliste salongide puhastamisel ka kõige suurem enne-pärast visuaalne vahe, mis annab meile veelgi indu juurde.

Lepi kokku

  Salongi puhastus ja hooldus

  Hinnakirja
  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Interjööri nahahooldus

   Hinnas sisaldub: nahapinna hooldus ja kaitse professionaalsete vahenditega, mis tagavad nahale pikaajalise kaitse, takistab naha mõranemist ning aitab säilitada naha välimust.

   108 €
   1 - 2 h
  • Salongi ja kliimaseadme desinfitseerimine

   Hinnas sisaldub: osonaatoriga salongi siseõhu värskendamine, hallitusseente, allergeenide, bakterite, sigaretilõhna jne eemaldamine sõiduki salongist, mis mitte eemaldamisel tekitavad nii lastele kui ka täiskasvanutele allergiaid ja nakkusi ning ebameeldivaid lõhnu sõiduki salongi. Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda ainuüksi keemilist puhastust tehes. Kliimaseadme desinfitseerimine ainult ei eemalda ventilatsioonikanalite kaudu salongi paiskuvaid baktereid ning neist tulenevaid ebameeldivaid lõhnu, vaid ka asendab need meeldiva värske sõiduki lõhnaga.

   100 €
   1 h
  • Salongi põhjalik kuivpuhastus

   Hinnas sisaldub: salongi ja pagasiruumi puhastamine tolmuimeja, tornaado ja suruõhuga (eemaldades liiva, tolmu, karvad jms kangakiududest), lävepakkude puhastamine ning värskendamine, puutetundliku ekraani puhastamine, armatuurlaual olevate detailide ja ventilatsiooniribide põhjalik puhastamine, tekstiilist põrandamattide puhastamine tolmuimejaga (kummist põrandamattide märgpesu), klaaside puhastamine. Tööaeg ca. 1,5 h.

   60 €
   1,5 h
  • Salongi keemiline kohtpuhastus

   50 €
   30-60 min
  • Salongi keemiline puhastus

   Hinnas sisaldub: salongi, põrandamattide ja pagasiruumi tekstiilpindade masin- ja käsipesu, salongi ja kliimaseadme desinfitseerimine, nahkpindade puhastus ja nahahooldus, interjööri plastikust ja kummist pindade süvapuhastus ja värskendamine, puutetundliku ekraani puhastamine, armatuurlaual olevate detailide ja ventilatsiooniribide põhjalik puhastamine, lävepakkude märgpesu ja värskendamine, raskesti eemaldatavate plekkide eemaldamine, klaaside puhastamine. Tööaeg koos kuivamisega ca. 24 h.

   300 €
   24 h
  • Salongi desinfitseerimine (osoneerimine)

   Hinnas sisaldub: hallitusseente, allergeenide, bakterite, sigaretilõhna jne eemaldamine sõiduki salongist, mis mitte eemaldamisel tekitavad nii lastele kui ka täiskasvanutele allergiaid ja nakkusi ning ebameeldivaid lõhnu sõiduki salongi. Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda ainuüksi keemilist puhastust tehes.
   Koos salongi keemilise puhastusega, hind vastavalt sõiduki klassile al. 30€

   50 €
   45 min

  Lepi kokku

   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.

   Tondi Käsipesula on nüüd Stalla

   Mine uuele lehel