Tegutseme uue ettevõttena - Stalla OÜ. Sellest tulenevalt on toimunud muudatused hinnakirjas ja teenustes. Palume õige info saamiseks meie poole pöörduda. Vabandame ebamugavuste pärast!
Teenused > Kaitsetöötlus

Kaitsetöötlus

Hoia oma auto kõige paremas korras ja kaitse seda kõigi kahjulike mõjude eest – nii väljast kui ka seest.

Hinnakiri

Värvikiht tugevaks

Auto värvikihti mõjutavad igapäevaselt meeletult paljud kahjulikud tegurid. Alates looduslikust UV-kiirgusest kuni teedele puistatud soolani. Keraamiline kaitsetöötlus hoiab sinu autot kõige kahjuliku eest.

Klaasid vetthülgavaks

Esiklaas, millele vihmaga tohutult vett koguneb, võib nähtavuse halvenemise tõttu olla äärmiselt ohtlik. Klaaside kaitsetöötlus aitab töödeldud pinnal püsida kauem puhtana ja mis peamine – aitab vihmastes tingimustes veetilkadel vabalt klaasilt minema veereda.

Salong vastupidavaks

Tekstiil- ja nahkpindade kaitsetöötlus tagab salongi pikema eluea ja parema väljanägemise tänu hoolduse käigus lisatud püsivale kaitsekihile. Töödeldud pind ei lase mustusel ja tolmul kinnituda ega materjali imenduda.

Lepi kokku

  Kaitsetöötlus

  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Keraamiline kaitsetöötlus (kuni 12 kuud)

   Hinnas sisaldub: pindade süvapuhastus ja ettevalmistus, värvipinna keraamiline kaitsetöötlus, mis annab suurepärase vastupidavuse ja kaitse kriimustustele, kuumusele, korrosioonile ja UV ning soolade poolt tekitatavatele mõjudele. Kaitsekihi toimeaeg kuni 12 kuud. Tööaeg ca. 48 h.
   Hinnas ei sisaldu poleerimine. Kaitsetöötlus koos poleerimisega on hind 100€ soodsam.

   660 €
   48 h
  • Keraamiline kaitsetöötlus (kuni 6 kuud)

   Hinnas sisaldub: pindade süvapuhastus ja ettevalmistus, värvipinna keraamiline kaitsetöötlus, mis annab vastupidavuse kuumusele, korrosioonile ja UV ning soolade poolt tekitatavatele mõjudele. Kaitsekihi toimeaeg kuni 6 kuud. Tööaeg ca. 24 h.
   Hinnas ei sisaldu poleerimine. Kaitsetöötlus koos poleerimisega on hind 100€ soodsam.

   360 €
   24 h
  • Klaasiringi töötlus

   Hinnas sisaldub: klaasipindade süvapuhastamine ja kaitsetöötlemine, mis annab pindadele mustust- ja vetthülgava toime ning tagab parema nähtavuse iga ilmaga. Kaitsetoime kuni 12 kuud.

   192 €
   2 h
  • Tuuleklaasi töötlus

   Hinnas sisaldub: klaasipinna süvapuhastamine ja kaitsetöötlemine, mis annab pinnale mustust- ja vetthülgava toime ning tagab parema nähtavuse iga ilmaga. Kaitsetoime kuni 12 kuud.

   96 €
   1 h
  • Tekstiilikaitse

   Hinnas sisaldub: salongi ja pagasiruumi töötlemine nanotehnoloogial põhineva kaitsevahendiga peale salongi keemilist puhastust, mis tekitab vedelikke ning mustust tõrjuva pinna.

   120 €
   45 min
  • Naha keraamiline kaitsetöötlus

   Hinnas sisaldub: pindade ettevalmistus, naha keraamiline kaitsetöötlus, mis aitab vähendada nahkpinna kulumist. Pinnakatte UV-kindlus pidurdab nahkpinna murenemist, aitab säilitada naha esmast pehmust ja välimust ning annab pinnale tugeva mustust- ja vetthülgava toime. Töödeldud pindasid on hiljem oluliselt lihtsam puhastada. Naha keraamilist kaitsetöötlust teostatakse vaid uutele sõidukitele.
   NB! Et naha pind säiliks, tuleks pindasid vähemalt 3-4 korda aastas hooldada.

   204 €
   2 h

  Lepi kokku

   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.