Tegutseme uue ettevõttena - Stalla OÜ. Sellest tulenevalt on toimunud muudatused hinnakirjas ja teenustes. Palume õige info saamiseks meie poole pöörduda. Vabandame ebamugavuste pärast! Pühade ajal oleme avatud: 19.08 - 9:00-15:00 ja 20.08 - oleme suletud!
Teenused > Kaitsetöötlus tekstiil- ja nahkpindadele

Kaitsetöötlus tekstiil- ja nahkpindadele

Tekstiil- ja nahkpindade kaitsetöötlus tagab neile pikema eluea ning parema väljanägemise tänu hoolduse käigus lisatud püsivale kaitsekihile.

Hinnakiri

Töödeldud pind ei lase mustusel ja tolmul kinnituda ega materjali imenduda. Töötlus annab pinnale ka suurepärase kulumiskindluse hoides seda UV-kiirguse kahjuliku mõju eest – nii rabenemise kui ka pleekimise eest. Naha puhul säilitab kaitse hästi selle esmase pehmuse ja välimuse. Tänu vetthülgavale toimele on töödeldud pindasid hiljem ka palju lihtsam puhastada.

Kogu salong või valitud pinnad

Kaitsetöötlust on võimalik teha nii paikselt kui ka üldisemalt. Täpselt nii nagu vajadus ette näeb. Näiteks igapäevaste töösõidukite puhul vajab juhti ümbritsev ala kindlasti rohkem kaitset kui ülejäänud salongi pinnad.

Lepi kokku

  Kaitsetöötlus tekstiil- ja nahkpindadele

  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Tekstiilikaitse

   Hinnas sisaldub: salongi ja pagasiruumi töötlemine nanotehnoloogial põhineva kaitsevahendiga peale salongi keemilist puhastust, mis tekitab vedelikke ning mustust tõrjuva pinna.

   120 €
   45 min
  • Naha keraamiline kaitsetöötlus

   Hinnas sisaldub: pindade ettevalmistus, naha keraamiline kaitsetöötlus, mis aitab vähendada nahkpinna kulumist. Pinnakatte UV-kindlus pidurdab nahkpinna murenemist, aitab säilitada naha esmast pehmust ja välimust ning annab pinnale tugeva mustust- ja vetthülgava toime. Töödeldud pindasid on hiljem oluliselt lihtsam puhastada. Naha keraamilist kaitsetöötlust teostatakse vaid uutele sõidukitele.
   NB! Et naha pind säiliks, tuleks pindasid vähemalt 3-4 korda aastas hooldada.

   204 €
   2 h

  Lepi kokku

   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.

   Tondi Käsipesula on nüüd Stalla

   Mine uuele lehel