Tegutseme uue ettevõttena - Stalla OÜ. Sellest tulenevalt on toimunud muudatused hinnakirjas ja teenustes. Palume õige info saamiseks meie poole pöörduda. Vabandame ebamugavuste pärast! Pühade ajal oleme avatud: 19.08 - 9:00-15:00 ja 20.08 - oleme suletud!
Teenused > Klaaside kaitsetöötlus

Klaaside kaitsetöötlus

Sõites korra autoga, mille esiklaasilt vesi maha voolab, ei soovi sa enam kunagi sõita ühegi teise autoga.

Hinnakiri

Uskumatu erinevus

Esiklaas, millele vihmaga tohutult vett koguneb, võib nähtavuse halvenemise tõttu olla äärmiselt ohtlik. Klaaside kaitsetöötlus aitab töödeldud pinnal püsida kauem puhtana ja mis peamine – see aitab vihmastes tingimustes veel vabalt klaasilt minema veereda. Tänu hüdrofoobusele moodustab vesi klaasil vaid pisikesi tilkasid, mis tuulega lihtsalt minema kantakse.

Töötlus muudab ka klaasipuhastajate liikumise lihtsamaks, aidates seeläbi pikendada kojameeste eluiga. Kaitsetöötluse toime on keskmiselt 12 kuud.

Lepi kokku

  Klaaside kaitsetöötlus

  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Klaasiringi töötlus

   Hinnas sisaldub: klaasipindade süvapuhastamine ja kaitsetöötlemine, mis annab pindadele mustust- ja vetthülgava toime ning tagab parema nähtavuse iga ilmaga. Kaitsetoime kuni 12 kuud.

   192 €
   2 h
  • Tuuleklaasi töötlus

   Hinnas sisaldub: klaasipinna süvapuhastamine ja kaitsetöötlemine, mis annab pinnale mustust- ja vetthülgava toime ning tagab parema nähtavuse iga ilmaga. Kaitsetoime kuni 12 kuud.

   96 €
   1 h

  Lepi kokku

   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.

   Tondi Käsipesula on nüüd Stalla

   Mine uuele lehel