Tegutseme uue ettevõttena - Stalla OÜ. Sellest tulenevalt on toimunud muudatused hinnakirjas ja teenustes. Palume õige info saamiseks meie poole pöörduda. Vabandame ebamugavuste pärast!
Teenused > Salongi desinfitseerimine

Salongi desinfitseerimine

Ka kõige põhjalikumalt puhastatud salongi võib jääda nähtamatuid osakesi, mis tekitavad haiguseid, allergiaid ja ebameeldivaid lõhnu. Sellele on lihtne lahendus.

Hinnakiri

Salongi desinfitseerimine ehk osoneerimine puhastab salongi kõigest sellest, mida silmaga ei näe – ka kõige peenemast praost ja nurgatagusest.

Vähendab nakkusohtu

Salongi desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja haiguspõhjustajad ka sealt, kuhu ei ole võimalik füüsiliselt pääseda. Lisaks salongile võib desinfitseerimist vajada kliimaseade, kuna ventilatsioonikanalid on keskkond, mida tihtipeale ei puhastata.

Leevendab allergiaid

Salongi desinfitseerimine aitab suurepäraselt ka allergikuid, kuna puhastab auto sisemuse hallitusseentest, allergeenidest ja bakteritest, mis on peamisteks hingamisvaevuste tekitajateks.

Eemaldab halvad lõhnad

Lisaks bakteritele ning haiguspõhjustajatele aitab desinfitseerimine eemaldada ka kõik väikesed lõhnaosakesed, aidates nii igapäevaste kui ka näiteks suitsetamise tulemusena tekkinud lõhnade vastu.

Samuti aitab see eemaldada nii-öelda uue auto lõhna, mis paljudele tundub meeldiv, aga tegelikult on tegu polüvinüülkloriidist, plastmassist ja sünteetilistest kiududest õhkuvate osakestega. Tundlikele inimestele võib auto soojenedes mõjuda see väga ärritavalt. Seetõttu soovitame uue auto ostmisel sõiduki salongi vähemalt pool aastat sageli tuulutada või teostada salongi õhu desinfitseerimisi.

Lepi kokku

  Salongi desinfitseerimine

  • Teenus
   Hind
   Tööaeg
    
  • Salongi ja kliimaseadme desinfitseerimine

   Hinnas sisaldub: osonaatoriga salongi siseõhu värskendamine, hallitusseente, allergeenide, bakterite, sigaretilõhna jne eemaldamine sõiduki salongist, mis mitte eemaldamisel tekitavad nii lastele kui ka täiskasvanutele allergiaid ja nakkusi ning ebameeldivaid lõhnu sõiduki salongi. Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda ainuüksi keemilist puhastust tehes. Kliimaseadme desinfitseerimine ainult ei eemalda ventilatsioonikanalite kaudu salongi paiskuvaid baktereid ning neist tulenevaid ebameeldivaid lõhnu, vaid ka asendab need meeldiva värske sõiduki lõhnaga.

   100 €
   1 h
  • Salongi desinfitseerimine (osoneerimine)

   Hinnas sisaldub: hallitusseente, allergeenide, bakterite, sigaretilõhna jne eemaldamine sõiduki salongist, mis mitte eemaldamisel tekitavad nii lastele kui ka täiskasvanutele allergiaid ja nakkusi ning ebameeldivaid lõhnu sõiduki salongi. Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda ainuüksi keemilist puhastust tehes.
   Koos salongi keemilise puhastusega, hind vastavalt sõiduki klassile al. 30€

   50 €
   45 min

  Lepi kokku

   Sõnum on saadetud!
   Vastame kirjale esimesel võimalusel.